Otomatik Kapı Sistemleri

Radarlı Kapılar:

Radarlı kapılar, mağaza, market, otel, hastane, hava alanı, benzin istasyonları ve iş merkezleri gibi birçok yapıda günlük hayatı kolaylaştırıcı hızlı, estetik ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Radarlı kapılar, yapının kapı açıklığına uygun olarak istenilen ölçülerde üretilmektedir. Hijyenin önemli olduğu ameliyathane gibi mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış radarlı kapı uygulamaları aynı zamanda acil durumlarda itilerek açılabilir şekilde de uygulanabilmektedir. Son derece sessiz çalışan mekanizmasıyla ve seçenekleriyle konforlu ve güvenlidir.

Garaj Kapıları:

Hayatı kolaylaştırıcı çözümler sunan garaj kapıları, son derece işlevsel ve uzun ömürlüdür. Aracınızı yağmur, çamur, rüzgar, kar gibi olumsuz hava koşullarından korurken aynı zamanda güvenliğinizi de sağlar. Garaj kapıları, yapının kapı açıklığına uygun olarak istenilen ölçülerde üretilmektedir. Standart olan beyaz panellerin dışında, cephenin mimari bütünlüğüne katkı sağlamak amacıyla opsiyonel olarak, istenilen RAL renginde üretim yapılmaktadır. Uzaktan kumanda sistemi sayesinde aracınızdan inmeden güvenli bir şekilde kapınızı açıp kapatabilirsiniz.

Endüstriyel Kapılar:

Endüstriyel kapılar, farklı endüstriyel yapıların giriş ve çıkışlarında, yükleme mekanlarında yüksek performans alınabilecek, dayanıklı ve uzun ömürlü kapı çözümleridir. Kapı sistemlerinin ana gövdesini oluşturan sandviç paneller, sac levhalar arasına enjekte edilmiş yüksek izolasyon katsayılı poliüretan sayesinde uygulandığı alanların enerji kaybını en aza indirirken, ısı tasarrufu sağlar. Kapı sistemleri ile birlikte uygulanan rampalar ve körük sistemleri ile sorunsuz, güvenli yükleme ve boşaltma yapılabilir. Endüstriyel kapılar, yapının kapı açıklığına uygun olarak istenilen ölçülerde üretilmektedir. Standart olan beyaz panellerin dışında, cephelerin mimari bütünlüğüne katkı sağlamak amacıyla opsiyonel olarak istenilen RAL renginde üretim yapılmaktadır. Butonlu, radarlı, fotoselli, uzaktan kumandalı ve manuel olarak kullanılabilir.

Otomatik Bahçe Kapıları:

Bahçe girişi, apartman girişi, endüstriyel tesis girişi ve otopark girişi gibi uygulama alanlarında, yana kayan, dairesel açılan otomatik kapı ve bariyer sistemleridir. Konfor ve emniyeti aynı anda sağlar. Kullanılan motorlar, elektrik kesilmelerinde manuel olarak açılabilir, sistem uzaktan kumanda edilebilir. Kapıların kapanma hareketi sırasında emniyet fotoseli sayesinde, koruma alanına bir cisim girmesi durumunda kapı otomatik olarak durur ve geri açılır. Ayrıca elektromanyetik debriyaj emniyet sistemleriyle sıkışmaları engeller. Uygulanan otomasyondaki uzaktan kumanda sistemi sayesinde kullanıcılar, bahçe kapılarını evlerinden veya araçlarından çıkmadan dış etkenlerden etkilenmeden güvenle ve kontrollü bir şekilde kolayca açıp kapatabilirler.

Bariyer:

Orta yoğunlukta bir trafiğe sahip toplu konut ve endüstriyel tesis girişlerinin otomasyonu için elektromekanik bariyer.

Yangın Kapıları:

Farklı yapı ve mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış 600 ve 1200 dayanımlı yangın kapıları, tim aksesuar seçenekleriyle güvenli ve estetik çözümler sunmaktadır. Sinema, toplantı salonu ve ses düzeyi yüksek mekanlar için akustik çözümler sunarken, otel odaları için ahşap kaplamalı yangın kapıları üretilmektedir. Klasik seri yangın kapıları ve mekanların genel dekorasyonunu tamamlayıcı renklerde üretilen renkli seri yangın kapıları ile farklı ihtiyaçlara cevap verilmektedir. Opsiyonel olarak sağ – sol açılımlı ve çift kanatlı yangın kapıları da tercih edilebilir.

Kepenk ve Panjur Sistemleri:

Otomatik kepenk sistemleri galvanize çelik, alüminyum poliüretanlı olarak üretilmektedir. Profiller tamamen kapalı, pencereli ve mikro delikli olarak farklı seçenekler sunulmaktadır. Yapının kapı ve pencere açıklığına uygun olarak istenilen ölçülerde panjur ve kepenk üretilmektedir. Ev ve işyeri güvenliği için oldukça kullanışlı olan panjur ve kepenk sistemleri, hem estetik görünümlü hem de dayanıklı ve uzun ömürlüdür. İsteğe bağlı olarak buton, uzaktan kumanda, kartlı geçiş ve şifreli geçiş seçenekleri mevcuttur.